Вишукані сходи

Сходи

Виготовлення сходів передбачає неабияку відповідальність та високу професійну кваліфікацію майстра. Клієнт, піднімаючись по щойно виготовленій конструкції, повинен відчувати себе у повній безпеці, більше того – отримати задоволення від пересування. Це основний постулат нашого колективу.

Сходові перила також повинні бути зручними у використанні, адже комфорт у власному будинку чи офісі – запорука продуктивної праці та вдалого відпочинку для кожної людини.


Це звичні вимоги для кожного із нас, та коли підходить час для вибору сходів, з’являються певні труднощі. Виникає передусім проблема численних матеріальних затрат. Часто клієнт сумнівається, що обрати: дерев’яні (зокрема, дубові), металеві чи комбіновані сходи.

Постає також питання естетичного характеру. Якщо, скажімо, Ви вирішили переобладнати вже існуючу конструкцію, то як же купити сходи у відповідності з інтер’єром будинку чи іншої установи? Як вдало поєднати вмонтований пристрій і сходові перила?

Звернувшись до нас, Ви одразу ж можете замовити сходи «під ключ» або ж втілити у реальність усі свої ексклюзивні рішення, співпрацюючи з нашим дизайнером та конструкторами.

Неважливо – будуть це сходи на замовлення або ж оперативне рішення «під ключ», кожній зацікавленій особі перед початком робіт радимо враховувати такі особливості:

Сходи, насамперед, повинні виконувати ергономічну функцію, тобто економити простір у Вашому домі і не нагромаджувати непотрібних деталей.
Сходи зазвичай монтуються на стадії будівництва дому (а не після його завершення) для того, щоб вони одразу гармонійно «вписалися» в інтер’єр будинку та не потребували потім значних змін.
Сходи з натурального дерева, зокрема із майстерно виконаною різьбою – завжди красиві та оригінальні! Адже, дерево є екологічно чистим продуктом, а дерев’яні сходи для Вашого дому вписуються практично в будь-який дизайн, комбінуються з багатьма елементами і вирізняються неабиякою міцністю та тривалістю у експлуатації.

Перейти до продукції

 
 

Лучший каталог сайтов, только самые интересные и полезные сайты! Український будівельний портал www.promobud.ua Украина онлайн