Стільці дерев'яні - як предмет інтер'єру

Крісла

Стілець - предмет меблів, що призначений для сидіння однієї людини і має ніжки і спинку. Аналогічні меблі без спинки називаються табуретом. Основні частини стільця - сидіння і спинка, в типовому стільці сидіння спирається на чотири ніжки, іноді в конструкцію стільця входять підлокітники. Стілець підвищеної комфортності з підлокітниками може називатися кріслом. Меблі для сидіння двох або більш за людей іменується лава, софа або диван. Для того, щоб комфортно витягнути ноги, іноді вживають пуфи.
У багатьох випадках те, на чому сидять, називається сидінням, наприклад сидіння в машині. Стільці, як правило, не прикріпляються ніжками до підлоги, і тому їх можна пересувати по приміщенню.
Між сидінням і спинкою стільця зазвичай є проміжок, залишений для вентиляції. З тією ж метою спинка і сидіння іноді виготовляються з пористого матеріалу або мають отвори, що також є елементом декорації.

 
 

Столи

Столи

Темп сучасного життя вимагає від потенційно успішної людини неабиякої концентрації сил та зосередженості. За таких умов все навколо неї має бути бездоганним!

Кожна річ, що оточує людину, має відповідати двом найважливішим критеріям: комфорт та естетичність. Меблі повинні бути настільки зручними, що навіть на роботі, сидячи у одному приміщенні з 8:00 до 18:00, людина відчувала б себе зручно та впевнено. Але ми не зупиняємось лише на фізичному комфорті. Ми добре розуміємо, що робоче місце хоч і має нагадувати затишок домашнього тепла, проте воно не повинно відволікати від самої праці. А тому ми чітко уявляємо, якими мають бути меблі, що стимулюють до дій та активізують робочий потенціал. За допомогою наших продавців-консультантів Ви зможете відшукати саме те, що Вам потрібно!

Меблі – найважливіша деталь, яка здатна створити потрібну атмосферу затишку та спокою або вщент зруйнувати її. Саме тому, ми допоможемо Вам зробити правильний вибір і підібрати не просто «матеріальне наповнення» Вашої домівки, але й глибоке відображення Вашого стилю та Вашої індивідуальності. Так! Саме індивідуальності! Кожна людина – це унікальність. Кожна деталь Вашого дому – то є дзеркало у Ваш внутрішній світ.

З нами Ви зможете безпомилково обрати найглибше, найякісніше та найкомфортніше його відображення!

 

Перейти до продукції

 
 

Лучший каталог сайтов, только самые интересные и полезные сайты! Український будівельний портал www.promobud.ua Украина онлайн