Секрети дерев’яного інтер’єру!

Оформлення інтер'єрів

Яким ми уявляємо собі інтер’єр житлового будинку? Красивим і затишним. Навряд чи знайдеться матеріал, здатний змагатися по красі і затишку з деревиною. У ній поєднуються простота і вишуканість, традиція і сучасність, тому “дерев’яні” інтер’єри ніколи не вийдуть з моди.

Розглянемо тепер, які саме вироби можуть бути присутніми в найбільш поширеному “дерев’яному” інтер’єрі, наприклад, в кабінеті або вітальні. Почнемо із стін. Об’ємні, профільні елементи, такі як рами, пілястри, капітелі, молдінг, карнизи, наличники, плінтуси тощо наповнюють кімнату відчуттям доповненості та завершеності. Наступний елемент - двері. Вони підбираються в залежності від функцій кімнати, її стилістичних особливостей. Найскладніший столярний виріб, без якого навіть важко уявити сучасний будинок - сходи. Складність обумовлена перш за все тим, що сходи треба жорстко вписати у відведений для них простір. Крім того, вони повинні витримувати певне навантаження і вимагають продуманих стикувальних вузлів, щоб зв’язати воєдино підставу, ступені, підступеньки, балясини, поручні і т.д. Несуча конструкція виготовляється не тільки з дерева, але також з металу і бетону. Разом з тим дерев’яна підстава як ніщо інше передає “легкість” сходів.

 

Перейти до продукції

 
 

Лучший каталог сайтов, только самые интересные и полезные сайты! Український будівельний портал www.promobud.ua Украина онлайн