Галерея
Головна
Популярні | Нові |
Категорії
Різьба
(13 зображень) 
Декор (франц. decor, від лат.decoro - прикрашаю) - система прикрас спорудження (фасаду, інтер’єру) або виробу. Виступаючи в єдності з їхньою об’ємно-просторовою композицією, декор, як простий (наприклад, одноколірне фарбування, однорідна фактурна обробка поверхні), так і складний (орнамент і зображення, скульптура і розпис, різні по фактурі і текстурі матеріали), стає її елементом, акцентує виразність композиції або зорово перетворює її, вносячи властиві самому декорові масштабні відносини, ритм, колорит. Декор - один із засобів зорового об’єднання в ансамбль окремих будинків або предметів.
Меблі
(30 зображень) 
Стілець - предмет меблів, що призначений для сидіння однієї людини і має ніжки і спинку. Аналогічні меблі без спинки називаються табуретом. Основні частини стільця - сидіння і спинка, в типовому стільці сидіння спирається на чотири ніжки, іноді в конструкцію стільця входять підлокітники. Стілець підвищеної комфортності з підлокітниками може називатися кріслом. Меблі для сидіння двох або більш за людей іменується лава, софа або диван. Для того, щоб комфортно витягнути ноги, іноді вживають пуфи.
Інтер'єри
(26 зображень) 
Яким ми уявляємо собі інтер’єр житлового будинку? Красивим і затишним. Навряд чи знайдеться матеріал, здатний змагатися по красі і затишку з деревиною. У ній поєднуються простота і вишуканість, традиція і сучасність, тому “дерев’яні” інтер’єри ніколи не вийдуть з моди.
Садово-паркова архітекрура
(24 зображень) 
Здійснити подібну мрію допомагають павільйони і альтанки, які до того ж є, ще і надзвичайно виразними елементами садово-паркового дизайну. З тлумачного словника В. И. Даля: альтанка - легенька будова різного виду в саду, для відпочинку і прикраси. Павільйон - невелике легке спорудження відкритого характеру, що окремо стоїть, пов'язане з природою.
Сходи
(21 зображень) 
Сходи з натурального дерева, зокрема із майстерно виконаною різьбою – завжди красиві та оригінальні! Адже, дерево є екологічно чистим продуктом, а дерев’яні сходи для Вашого дому вписуються практично в будь-який дизайн, комбінуються з багатьма елементами і вирізняються неабиякою міцністю та тривалістю у експлуатації.
DatsoGallery By Datso.fr

Лучший каталог сайтов, только самые интересные и полезные сайты! Український будівельний портал www.promobud.ua Украина онлайн